_MaKaRa_
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

_MaKaRa_

UMARIZ İYİ VAKİT GEÇİRİRSİNİZ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

O kupayı istiyoruz

2 posters
YazarMesaj
Desinq_ßy_Admin
ADMiN
ADMiN
Desinq_ßy_Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 208
Lakap : Desinq_ßy_Admin

O kupayı istiyoruz Empty
MesajKonu: O kupayı istiyoruz   O kupayı istiyoruz Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 2:12 pm

Ayhan, "UEFA finalini gerçekten hayal ediyoruz. Bunu başarırsak Devler Ligi'nden elenip üzdüğümüz taraftarımıza borcumuzu ödemiş oluruz" dedi.

Tecrübe önemli
G.Saray'ın orta sahadaki başarılı oyuncusu Ayhan Akman, sarı-kırmızılı takımda futbolunun en verimli dönemini yaşadığını söyledi. "Beşiktaş'a transfer olduğumda çaylaktım. Aradığım ortamı G.Saray'da buldum" diyen yıldızdan satırbaşları şöyle: "Futbolda tecrübe çok önemli. Profesyonelliği 25 yaşında öğrendim.

Skibbe
seviliyor
Feldkamp yaşına göre enerjik, cin gibi biriydi. Skibbe ise çok düzgün bir adam. Herkes seviyor. Geçen yıl son 6 haftada, hep kazanmaya mecbur olduğumuza inandık, bu bizi şampiyon yaptı. UEFA finalinin Kadıköy'de olması bizi heyecanlandırıyor. Finali gerçekten hayal ediyoruz. Taraftarımıza da borcumuzu ödemiş oluruz."
https://makara.yetkinforum.com
coskun_1993
Onbaşı
Onbaşı
coskun_1993

Erkek Mesaj Sayısı : 27

O kupayı istiyoruz Empty
MesajKonu: Geri: O kupayı istiyoruz   O kupayı istiyoruz Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 9:20 am

kadikoyde final oynıcaz rahat olun

O kupayı istiyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası