_MaKaRa_
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

_MaKaRa_

UMARIZ İYİ VAKİT GEÇİRİRSİNİZ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sivas'a borcum var

YazarMesaj
Desinq_ßy_Admin
ADMiN
ADMiN
Desinq_ßy_Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 208
Lakap : Desinq_ßy_Admin

Sivas'a borcum var Empty
MesajKonu: Sivas'a borcum var   Sivas'a borcum var Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 6:51 pm

Golcü oyuncu, "Lorant ve Pecze bana futbolu unutturmuştu. Bülent hoca bu noktaya gelmemi sağladı. Onun hakkını zor öderim" ifadesini kullandı.

BELKİ ŞU AN YOKTUM
Kaptan Mehmet Yıldız, hocası Bülent Uygun'a övgüler yağdırdı. Transfer döneminin en çok konuşulan ismi olan golcü futbolcu, geldiği bu noktada en büyük payın teknik direktör Uygun'a ait olduğunu ifade etti. Werner Lorant ve Pecze dönemlerinde hiç forma şansı bulamadığını ve çeşitli kulüplere kiralandığını
dile getiren Mehmet, "Bana futbolu unutturmuşlardı. Bülent hocam olmasa şu anda ben yoktum" diye konuştu.

İLK GÜN BENİ ÇAĞIRDI
Uygun'un takımın başına geldiği zaman kendisiyle konuştuğunu belirten Mehmet Yıldız, "Henüz ilk gün bana "Sana çok güveniyorum. Birlikte güzel işler yapacağız" demişti. O bana güvendi, ben de onun yüzünü kara çıkarmamak için çok çalıştım. Başarı da sırayla geldi. Bu duruma gelmemi sağlayan Bülent hocam ve Sivasspor'a borcum var' görüşünü belirtti. Mehmet ayrıca bu yıl şampiyon olacaklarını da sözlerine ekledi.
https://makara.yetkinforum.com

Sivas'a borcum var
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sivas'a borcum var