_MaKaRa_
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

_MaKaRa_

UMARIZ İYİ VAKİT GEÇİRİRSİNİZ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Uçmaya hazırım

YazarMesaj
Desinq_ßy_Admin
ADMiN
ADMiN
Desinq_ßy_Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 208
Lakap : Desinq_ßy_Admin

Uçmaya hazırım Empty
MesajKonu: Uçmaya hazırım   Uçmaya hazırım Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 6:41 pm

Sakatlığının ürkekliğini attığını belirten sambacı, 2. yarıyı sabırsızlıkla bekliyor.

Devre arasını tatil yapmak yerine çalışmakla geçiren Deivid, çok iyi durumda olduğunu söyledi. Yaptığı çalışmalarla güç eksiğini kapattığını belirten Brezilyalı, ikinci yarıda gerçek Deivid'i izleteceğini vurgulayarak, "Sakatlığımın ürkekliğini üzerimden atamadığım için ilk yarıda kendimi tam olarak gösteremedim. Ama
artık durum farklı. Ekstra çalışmalarla çok iyi duruma geldim" açıklamasını yaptı.

KALMAK İSTİYORUM AMA!
Sakat ayağını özel çalışmalarla güçlendirdiğini ifade eden futbolcu, "Kondisyon olarak da süper durumdayım. İkinci yarıda Fenerbahçe'nin en büyük transferi ben olacağım. Maçları sabırsızlıkla bekliyorum" dedi. Deivid, sezon sonunda bitecek sözleşmesiyle ilgili de şunları söyledi: "Bu konuyla menajerim ilgileniyor. Ben kalmak istiyorum ama belli şartlarım var. Kulübümle karşılıklı görüşüp bir sonuca varmak istiyoruz
https://makara.yetkinforum.com

Uçmaya hazırım
1 sayfadaki 1 sayfası